Набір ароматичних паличок Cleansing Collection. HEM (36559)
HEM Cleansing Collection набір пахощів White Sage 6 х 10 паличок з підставкою, Індія
Cleansing Collection від HEM це подарунковий набір індійських ароматичних паличок на основі білої шавлії для очищення простору, медитації та релаксу.
У коробці 6 поєднань шавлії з травами та хвойними нотами, а також дерев'яна підставка для безпечного використання. Палички виготовлені вручну за технологією масала з рослинних порошків, смол та ефірних олій на тонкій бамбуковій основі. Дим дає яскравий аромат, що очищає, нейтралізує сторонні запахи і допомагає налаштуватися на спокій і концентрацію.
Виробник: HEM Corporation Pvt. Ltd., Мумбай та Бангалор, Індія один з найбільших світових експортерів індійських пахощів.
Аромати в наборі:
White Sage Blue Sage, White Sage Lavender, White Sage Yerba Santa, White Sage Black Sage, White Sage Eucalyptus, White Sage Royal Sage.
Як використовувати:
помістіть паличку в підставку, підпаліть кінчик, дайте полум'ю розгорітися 5-10 секунд і задуйте його. Використовуйте у добре провітрюваному приміщенні, тримайте далеко від дітей та тварин, не залишайте без нагляду.
Виробник HEM Corporation Pvt. Ltd., Індія
Тип ароматичних паличок масала на бамбуковій основі, ручне скручування
Комплектація: 6 упаковок по 10 паличок, дерев'яна підставка (Blue Sage, Lavender, Yerba Santa, Black Sage, Eucalyptus, Royal Sage)
Призначення: очищення простору, медитація, йога, ароматизація будинку та офісу
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.