Настільна гра Було не було? українською. Flixplay
Як грати?
1. Береш карту з жовтої колоди. Читаєш запитання. Якщо відповідь "Було" - розповідаєш про цю ситуацію. Якщо відповіді не було -
залишаєш картку собі.
2. Назбирав дві жовті картки, — відповідаєш на запитання з червоної колоди. Дві жовті карти повертаєш.
3. Якщо всі карти були використані, можна перемішати їх та продовжити гру.
4. Гравці беруть карти по черзі, довільно.
Для кого гра?
Для друзів із почуттями гумору та самоіронією.
Одночасно може грати 2 і більше людей.
Будьте готові дізнатися один про одного багато нового
Комплектація настільної гри "Було чи не було?":
- 35 жовтих карт
- 15 червоних карт
Мова: українська
Вік: 18+
Кількість гравців: 2-18
Розмір упаковки: 12 х 12 х 3 см
Матеріал: картон
Виробництво: Flixplay, Україна
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.